• Česky
  • English

Sportovně jazyková Mateřská škola Marina s.r.o.

Aktuality

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

 

Zápisy k předškolnímu vzdělávání se v letošním roce konají dle § 34 školského zákona v období 2.5-16.5. 2021. V naší mateřské škole je stanoven den zápisu na 15.5. 2021sobota- některým klientům možná nebude stanovené datum vyhovovat, není problém si domluvit na emailu k.aschermannova@babymarina.cz individuální pohovor.  Klienti, kteří zaslali on-line přihlášku budou emailem obeznámeni jaké je jejich číslo jednací a čas pohovoru k zápisu do mateřské školy.Pokud nebude možné  zápisy uskutečnit osobně, budou se děti dle individuální domluvy s rodiči zapisovat elektronicky. 

Děkujeme a budeme se na všechny nové dětičky a rodiče moc těšit!

S pozdravem a přáním pevného zdraví za Mateřskou školu Marina Kateřina Aschermannová.

 

9.3.2021
MŠ Marina © 2016 | Vytvořilo CMS a Anawe
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.